Ringkonnaprokurör Rainer Amur ütles Saarte Häälele

Ringkonnaprokurör Rainer Amur ütles Saarte Häälele

Laenuandja peab olema veendunud, et taotleja puhul on tegemist maksevõimelise isikuga. Laenusaaja peab olema Eesti kodanik või alalise elamisloaga isik ning mõnel juhul peab olema ka Eestis sissekirjutus. Ringkonnaprokurör Rainer Amur ütles Saarte Häälele, et ehkki varem sarnaseid kelmusejuhtumeid Saaremaal ei ole registreeritud, ei tähenda, et neid siin ei oleks.

Pärast kogu seda aega, siis tuleb nautida ja ei pea muretsema raha, kuid veelgi olulisem – peaksid alustama valmistumist varakult, sest pärast sündi vähe aega siis enam kõndida korralikult toidupoeski. Enne tegeledes viivitamatult mainita: rahaline toetus ei tohiks olla esimene mõte, ja see otsus tuleb suhtuda väga ettevaatlikult.

Laenu kohustus siiski aheldatud end üsna pikka aega ja kui pisipõnn sündinud ja olete sünnituspuhkusel, ei ole ilmselt laenumaksed on vaid üks prioriteete. Samuti on mõistetav!Kui juhtub, et teie rahaline olukord on kahjuks ei võimalda lapse säästa raha, võite tulla appi laenud – te ei saa tõesti olla ilma voodi või jalutuskäru ja muu vajalikuga.

Sellised kulud tavaliselt kipuvad minema kaugemale paarsada eurot, nii et see oleks asjakohane kaaluda tarbijakrediit, ei hetkeks laenud, mille intressimäär on kõrge, ja väiksemates kogustes perioodki kaardi. Nagu märgitud, kuid mis peaks alustama valmistumist varakult, kuid see ei tähenda, et viis on palju asju osta või võtta kopsakaid laenu, et osta pudi-padi.

Laenuvõtjal peab olema vaid internetiühendusega sülearvuti või nutitelefon.

Kui tekib vajadus väikse rahasumma järele, siis on kõige parem ja mugavam viis selle saamiseks kiirlaenu taotlemine. Vormistustoimingud on väga lihtsad. Isegi kui kliendil on väga kiire ja ta ei jõua kiirlaenu väljastava ettevõtte kontorisse minna, on tal sellele vaatamata võimalik soovitud laenu saada, sest Eestis saab kiirlaenu taotleda ka interneti teel. Laenuvõtjal peab olema vaid internetiühendusega sülearvuti või nutitelefon. Raha laekub taotleja kontole hiljemalt tunni jooksul pärast taotluse esitamist.

Tänapäeval on kiirlaenu võtmine üks kõige mugavamaid viise vajaliku rahasumma saamiseks. Siiski ei tasu unustada miinimumnõudeid, mida kiirlaenuettevõtted laenuvõtjale esitavad. Ilmselt nõustute, et oleks tore saada laenu ilma tervet hulka dokumente vormistamata. See aitaks säästa klientide aega ja säilitaks meelerahu. Kuid kas see on ka tegelikult võimalik?

Kahtlemata on tõend sissetulekute kohta väga oluline. Paljudes krediidiettevõtetes on selline tõend laenu saamiseks hädavajalik. Tavaliselt paluvad krediidiettevõtted kliendil esitada pangakonto väljavõte viimase 5-6 kuu kohta, kust nad leiavad ise kogu vajaliku teabe, näiteks regulaarsete sissetulekute töötasu, pension, toetused jne kohta. Kui klient soovib saada hüpoteeklaenu, on sissetulekute tõend hädavajalik.

Iga krediidiasutus täidab lihtsalt kehtivatest seadustest tulenevaid kohustuslikke nõudeid.

Kuid see on alles algus. Ei tasu kurta krediidiettevõtete range suhtumise üle laenuvõtjatesse. Asi ei ole neis. Iga krediidiasutus täidab lihtsalt kehtivatest seadustest tulenevaid kohustuslikke nõudeid. Nende nõuete kohaselt peab krediidiasutus enne laenu väljastamist veenduma, et laenuvõtja suudab selle tagasi maksta. Selle nõude täitmist kontrollivad rangelt kõrgemalseisvad finantseerimisasutused.

Leave a Reply